Rochia Fifi

285.00 lei

Tabel marimi - cm
Masuratori
VARSTA3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Circumferinta bust4749515356575859
Inaltime626874809298104110
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152

Rochita din in prespalat , cu maneci lungi accesorizate cu dantela din bumbac ivoire.

Gulerul superb ,de culoare ivoire din bumbac 100% si dantela.

Culoare din imagine: Alb

Caracteristicile inului prespalat:

Din in 100% de o calitate excelenta, spalat in procesul de finisare cu enzime care fac tesatura mai moale si mai putin sifonabila decat alte materiale din in.

Aspect ne-elastic, neted, netransparent.

Tesatura ideala pentru orice anotimp.

Nu există recenzii până acum.

Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.

SKU: Nu se aplică Categorie: