Rochia Molly

280.00 lei

Tabel marimi - cm

Masuratori
VARSTA3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Circumferinta bust4749515356575859
Inaltime626874809298104110
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152

Rochia din voal cu buline  100% bumbac , maneci lungi , cu un guler incretit accesorizat cu o fundita din dantela si perluta pentru un plus de eleganta.

Inchiderea se face in partea din spate cu capse din plastic , in talie am ales sa punem o funda supradimensionata care se pliaza foarte bine cu volanasele de la poalele rochitei.

Nu există recenzii până acum.

Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.

SKU: Nu se aplică Categorii: , ,