Sacoul Oleg

350.00 lei

Tabel marimi - cm

Masuratori
VARSTA3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Circumferinta bust4749515356575859
Inaltime626874809298104110
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta sold4850525458596163
Lungime spate1718192023242526
Lungime maneca1921232631333638
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152

Sacoul din in prespalat accesorizat cu nasturi si cu guler tip tunica , perfect pentru primavara/toamna fiind captusit.

Caracteristicile inului prespalat:

Din in 100% de o calitate excelenta, spalat in procesul de finisare cu enzime care fac tesatura mai moale si mai putin sifonabila decat alte materiale din in.

Aspect ne-elastic, neted, netransparent.

Tesatura ideala pentru orice anotimp.

Nu există recenzii până acum.

Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.

SKU: Nu se aplică Categorii: , ,